motoger

Kołpaki Subaru Legacy IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Kołpaki Subaru Legacy IV
Kołpaki Subaru Legacy IV
Kołpaki Subaru Legacy IV
Kołpaki Subaru Legacy IV
Kołpaki Subaru Legacy IV
Kołpaki Subaru Legacy IV
Kołpaki Subaru Legacy IV
Kołpaki Subaru Legacy IV

Sprzedawcy części do Subaru Legacy:

auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
giełda części samochodowych
auto części gliwice
części moto2
części używane opel
giełda części słomczyn
części używane poznań
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
auto części
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części śląsk
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
gielda czesci
giełda części
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
auto szrot
części uzywane samochodowe

Cena Kołpaki Subaru Legacy Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Subaru Legacy pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Kołpaki. Części samochodowe w kategorii Koła. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-25 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Kołpaki do Subaru Legacy IV przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Kołpaki Subaru Legacy IV 1.9 2005 kombi. Tanio Kołpaki Subaru Legacy IV 1.9 2005 kombi. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2004. Nadwozie w tym samochodziku to kombi i twórcą tego pojazdu jest Subaru. Ten model Legacy możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, III, IV, IV FL, V, VI.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem kołpaki i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Subaru Legacy wersja IV. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Subaru Legacy. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Dowiedziałem się od kolegi że Subaru Legacy to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Legacy bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Subaru Legacy. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po kołpaki do Legacy. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem kołpaki. Kupiłem kołpaki i od razu sam zamontowałem do samochodu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem kołpaki do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Subaru Legacy. Nie pozostało nic innego jak znaleźć kołpaki. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na motoger Subaru Legacy. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić kołpaki w Subaru Legacy. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę kołpaki do Subaru Legacy. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych motoger.pl i kupiłem tanio kołpaki. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. kołpaki. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Subaru Legacy na części.  


KONTAKT

tanio Kołpaki Subaru Legacy IV

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Kołpaki Subaru Legacy IV
Kołpaki Subaru Legacy IV Kołpaki Subaru Legacy IV
Copyright © 2025. MOTOGER.pl